Російсько-Українська війна

Кулеба: Україна незмінно закликає НАТО закрити небо (ВІДЕО)

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що позиція НАТО щодо відмови запровадити безполітну зону над Україною розчаровує.

Попри відмову НАТО встановити над Україною безполітну зону, наша країна не відступає від своєї позиції та робить подальші спроби вплинути на ситуацію. Про це заявив очільник МОЗ Дмитро Кулеба.

Оскільки, якщо НАТО не закриє небо над Україною, то це призведе до більших втрат мирних людей від російських повітряних ударів.

Кулеба зазначає, що існує дискусія, чи закриття неба загострить ситуацію, або закриття неба принесе більше безпеки для України. Відповідь на це питання залежить від того, наскільки НАТО впевнене у собі.

Якщо НАТО не має впевненості, і вірить, що є недостатньо сильним, аби зустріти Росію у повітрі над Україною, тоді, звичайно, вони не створять безпілотну зону над Україною.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.