Новини
Київщина
Вишгород
Київщина-суспільство

Кращі підприємці Київщини отримали нагороди

09.09.2019 Косянчук Інна 0

На Вишгородщині відбувся обласний захід у форматі діалогу бізнесу і влади з нагоди Дня підприємця

На святкування Дня підприємця України, до села Глібівки Вишгородського району зібралися керівники та представники кращих підприємств з усієї Київщини. Спілкування відбулося у форматі діалогу бізнесу і влади. У заході взяли участь голова Київської ОДА Михайло Бно-Айріян, перший заступник голови Київської обласної ради Тетяна Семенова, керівник Нацполіції області Андрій Нєбитов, в.о. голови Вишгородської РДА Олексій Данчин, голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко та начальник управління економіки адміністрації Світлана Гаврилова.

Михайло Бно-Айріян зауважив, що саме підприємці створюють робочі місця та, сплачуючи податки, наповнюють бюджет, цим самим відкривають можливості для покращення інфраструктури та розвитку територій. Голова КОДА подякував підприємцям за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток регіону.

ДОВІДКА. У Київській області працює 35 321 малих і середніх підприємств, 30 - великих і потужних. Усього на них працює 245, 9 тисяч осіб. ФОПів – 98 321. Усі разом дають 9,8 млрд надходжень до бюджету.

Кращим підприємцям було вручено відзнаки і почесні грамоти Київської обласної державної адміністрації та Київської обласної ради. Серед них і представники Вишгородщини, зокрема,  директор ПП «Науково-виробниче підприємство «Технопроект» Віктор Федосенко. Підприємство спеціалізується на розробці проектно-кошторисної документації від вибору місця будівництва до введення об'єкта в експлуатацію, займається проектуванням виробництв альтернативних джерел електроенергії.

Також подяку ГУ ДФС у Київській області отримало керівництво ТОВ «Перший столичний хлібозавод» - один з найбільших виробників хліба і хлібобулочних виробів в Україні та один з найбільших платників податків на Вишгородщині.

Джерело: Вишгородська РДА