Україна
Суспільство

Кожен третій українець готовий зі зброєю захищати Україну від Росії (ВІДЕО)

18.12.2021
Понад 50% громадян висловили намір чинити опір у разі відкритого нападу РФ.

Про це свідчать дані соціологічного опитування, яке провів Київський міжнародний інститут соціології. Опитування проводили з 3 по 11 грудня цього року.

Щодо результатів, з'ясувалося, що кожен третій українець готовий зі зброєю захищати Україну від Росії у разі масштабного вторгнення країни-агресора.

"У грудні 2021 року КМІС в рамках "Омнібусу" ставив респондентам запитання: "У разі здійснення збройної інтервенції з боку Росії у Ваше місто чи село, чи вдалися б Ви до якихось дій і якщо "так", то яких саме?". Загалом, результати опитування засвідчують, що українці чинитимуть опір російським інтервентам", - уточнила пресслужба КМІС.

Так, 50,2% українців заявили, що готові чинити опір двома способами: зі зброєю в руках - 33,3% та участю у акціях цивільного опору – 21,7%.

А от якщо говорити про інші варіанти в такій ситуації, то деякі українці виїхали б до іншого регіону або закордон.

Тож, виїхали б у безпечніший регіон – 14,8% опитаних, виїхали б за кордон – 9,3%, нічого б не робили – 18,6%.

Також зазначається, що ще 12,1% не визначилися із відповіддю, а 1,1% відмовилися відповісти на запитання.

Нагадаємо, за прямі переговори з Росією виступають 56% українців. Так, більшість населення висловилася "за", аби наша країна провела переговори з Росією, і врегулювала конфлікт на Донбасі.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.