Україна
Економіка

Конгрес США попередньо схвалив виділення Україні понад 13 мільярдів доларів допомоги

Частина з цих коштів має бути виділена європейським країнам, які наразі приймають у себе біженців з України.

Конгрес США попередньо схвалив виділення Україні понад 13 мільярдів доларів допомоги - зображення

Палата представників США схвалила виділення для України 13,6 мільярда доларів термінової допомоги, про це повідомляє Hromadske, посилаючись на Reuters.

Тепер цю ініціативу має підтримати сенат. Допомогу вирішили виділити, щоб підтримати Збройні сили та надати гуманітарну допомогу українцям, зокрема біженцям.

Спікерка палати представників Ненсі Пелосі сказала, що виділення цих коштів стане частиною набагато масштабнішої допомоги Україні з боку США та їхніх союзників.

"Всім нам доведеться зробити більше, щоб допомогти Україні у найближчі тижні або місяці, і в довгостроковій перспективі допомогти їй відновитися", — сказала вона.

Термінова допомога України є частиною загального пакета фінансування урядових програм на 1,5 трильйона доларів, за яку проголосувала палата представників.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.