Комбінатор-«укропівець» Нелюбин з Ірпеня: не пройшло зі «Слугою народу» – спробую від «Батьківщини»
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/Nelyub.jpg)
Ірпінський шахрай Віталій Нелюбин намагається за будь-яку ціну знову дорватися до влади. До Ірпінської міської ради йому вдалося потрапити на хвилі патріотизму від «УКРОПу». Щоб відбілити своє ім’я, зганьблене «договорняками» з «Новими обличчями», позиціонував себе представником «партії влади» – «Слуга народу». Коли розкрився цей обман – аферист сплив як кандидат у депутати Бучанської районної ради від «Батьківщини».
Як відомо, Нелюбин є депутатом Ірпінської міськради від «УКРОПу». Туди він потрапив на хвилі патріотизму, який в Україні набирав обертів через революційні події та російсько-українську війну.
У раді ірпінські «патріоти» перетворилися на банальних дерибанників, що пішли на «договорняк» із новообличчівською більшістю, яку вдалося сформувати колишньому меру Ірпеня Володимиру Карплюку.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/Nelyub-1.jpg)
Свою згоду із політикою останнього щодо винищення природних ресурсів під тотальну забудову та марнотратства бюджетних коштів згаданий депутат неодноразово демонстрував під час голосувань.
Ухвалив Нелюбин і фейковий Генеральний план розвитку м. Ірпеня, головна мета якого – добити висотною забудовою зелені зони та вільні шматки землі у місті, а також забудувати заплавні землі.
Згадується відео, коли він намагався пройти на сесію, на якій приймали Генплан. Але мунвартівська охорона його не впускала у двері – не впізнали депутата.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/Nelyub-Ze.jpg)
Розуміючи, що «договорняками» він дискредитував свою ім’я, Нелюбин вирішив позиціонувати себе представником «партії влади» – «Слуга народу».
Про це він навіть наважився наголосити на одній із сесій Ірпінської міської ради, мовляв, заручився підтримкою від народних депутатів України від цієї партії, чим викликав щире здивування.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/Nelyub-2.jpg)
Народний депутат від «Слуги народу» по 95-му округу Олександр Горобець повідомив на своїй офіційній сторінці у Фейсбук, що в Ірпені активізувався такий собі Віталій Нелюбин.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/Nelyub-3.jpg)
У соціальних мережах та через інші канали він розпочав агітацію до місцевих виборів, прикриваючись брендом «команди ЗЕ».
У відповідь на це останній розмістив пост у соцмережі, мовляв, у 2019 році з однодумцями нібито створив громадську організацію «Зе! Команда Ірпінь». Але виявилося, що такої на той час не було.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/Nelyub-krymin.jpg)
Окрім того, за фальшивим «Зе-кандидатом» тягнеться чималий шлейф з кримінальних проваджень за фактами підробки документів, нанесення тілесних ушкоджень, самоправства та шахрайства.
Проте це не зупинило афериста. І якимось дивом він сплив як кандидат у депутати Бучанської районної ради від «Батьківщини».