Новини
Головні новини
Ірпінь
Київщина-суспільство

Комбінатор-«укропівець» Нелюбин з Ірпеня: не пройшло зі «Слугою народу» – спробую від «Батьківщини»

02.10.2020 Погляд

Ірпінський шахрай Віталій Нелюбин намагається за будь-яку ціну знову дорватися до влади. До Ірпінської міської ради йому вдалося потрапити на хвилі патріотизму від «УКРОПу». Щоб відбілити своє ім’я, зганьблене «договорняками» з «Новими обличчями», позиціонував себе представником «партії влади» – «Слуга народу». Коли розкрився цей обман – аферист сплив як кандидат у депутати Бучанської районної ради від «Батьківщини».

Як відомо, Нелюбин є депутатом Ірпінської міськради від «УКРОПу». Туди він потрапив на хвилі патріотизму, який в Україні набирав обертів через революційні події та російсько-українську війну.

У раді ірпінські «патріоти» перетворилися на банальних дерибанників, що пішли на «договорняк» із новообличчівською більшістю, яку вдалося сформувати колишньому меру Ірпеня Володимиру Карплюку.

Свою згоду із політикою останнього щодо винищення природних ресурсів під тотальну забудову та марнотратства бюджетних коштів згаданий депутат неодноразово демонстрував під час голосувань.

Ухвалив Нелюбин і фейковий Генеральний план розвитку м. Ірпеня, головна мета якого – добити висотною забудовою зелені зони та вільні шматки землі у місті, а також забудувати заплавні землі.

Згадується відео, коли він намагався пройти на сесію, на якій приймали Генплан. Але мунвартівська охорона його не впускала у двері – не впізнали депутата.

Розуміючи, що «договорняками» він дискредитував свою ім’я, Нелюбин вирішив позиціонувати себе представником «партії влади» – «Слуга народу».

Про це він навіть наважився наголосити на одній із сесій Ірпінської міської ради, мовляв, заручився підтримкою від народних депутатів України від цієї партії, чим викликав щире здивування.

Народний депутат від «Слуги народу» по 95-му округу Олександр Горобець повідомив на своїй офіційній сторінці у Фейсбук, що в Ірпені активізувався такий собі Віталій Нелюбин.

У соціальних мережах та через інші канали він розпочав агітацію до місцевих виборів, прикриваючись брендом «команди ЗЕ».

У відповідь на це останній розмістив пост у соцмережі, мовляв, у 2019 році з однодумцями нібито створив громадську організацію «Зе! Команда Ірпінь». Але виявилося, що такої на той час не було.

Окрім того, за фальшивим «Зе-кандидатом» тягнеться чималий шлейф з кримінальних проваджень за фактами підробки документів, нанесення тілесних ушкоджень, самоправства та шахрайства.

Проте це не зупинило афериста. І якимось дивом він сплив як кандидат у депутати Бучанської районної ради від «Батьківщини».