Колишній військовий із Переяслава продавав наркотики через телеграм-канал
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/73388564_2548718088516681_4365241134285324288_n.jpg)
24-річний мешканець Переяслава-Хмельницького, колишній військовий, організував злочинне угруповування, яке торгувало наркотиками через соціальні мережі.
Під час санкціонованого обшуку в його оселі виявлено та вилучено пакети з подрібненою речовиною рослинного походження, пакет з кристалічною прозорою речовиною, а також записну книжку, де фіксувався наркотрафік. Чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень.
Ще один «продавець» – 28-річний житель смт. Бабинці, Бородянського району.
В його будинку правоохоронці також вилучили пакети з подрібненою рослиною, висушені коноплі, мобільні телефони та банківські картки. Молодика затримано в порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України та повідомлено про підозру.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72812752_2548718175183339_8804261229666238464_n.jpg)
Постачав та виготовляв «зілля» 35-річний житель с. Копачі, Обухівського району. Під час обшуку у його помешканні теж виявлено наркотики. Після проведення відповідної експертизи, чоловіку буде повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72846163_2548718085183348_2553973539170418688_n.jpg)
Загалом поліцейські вилучили близько 50 грам амфетаміну та майже 3 кілограми канабісу, вартість яких, за цінами «чорного ринку» становить близько 700 000 гривень.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, зберігання чи збут наркотичних засобів)Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.