Коли Будаївка стала Бояркою: знахідки місцевого активіста
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/3-1-1.jpg)
Любитель історії з Боярки Олег Лисенко "покопався" в архівних документах РАГСУ та знайшов момент, коли місто отримало своє ім'я.
Про це він написав у Facebook.
"В Документах РАГСУ за 1938 ми ще Будаївська сілська рада а в 1939 році Боярко-Будаївська селищна рада", - розповів Лисенко.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/71514843_2943446329040617_8846490400387497984_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72469791_2943446389040611_6962902535329808384_n.jpg)
Він додав, що хоч населений пункт і називався Будаївкою, однак нову залізничну станцію, побудовану поряд" назвали "Боярка". Пізніше біля станції сформувалось дачне містечко, через що населений пункт став Бояркою-Будаївкою.
Лисенко додав документ, в якому населений пункт у 1956 році отримав статус міста. Тоді за Бояркою залишили лише одну назву, а міську раду найменували Боярською.