Новини
Новини Київської області
Здоров'я
Київ

Кличко розповів про дезинфекцію Києва


За словами міського голови столиці, 4 тисячі працівників комунальної сфери обробляють дороги, зупинки, транспорт, під’їзди будинків

Цілодобово у всіх районах Києва 4 тисячі працівників комунальної сфери обробляють дороги, зупинки, транспорт, під’їзди будинків. Також вони щодня миють і обробляють антисептиками всі зупинки громадського транспорту. Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко на онлайн прес-брифінгу щодо ситуації в Києві в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID 19).

«Ми надали спеціальні комплекти для  дезинфікації й управляючим компаніям міста, щоб вони обробляли під’їзди у багатоквартирних будинках. Роботи комунальникам вистачає. У Києві 11,5 тисячі житлових будинків», зазначив Кличко і звернувся до киян з проханням долучитися до убезпечення від вірусу своїх осель. «Частіше прибирайте у квартирах, також і з допомогою дезинфікуючих засобів. Тримайте в чистоті під’їзди будинків. Фахівці з Китаю зазначають, що саме санітарна обробка значно зменшує кількість заражених».

Також він попросив жителів столиці: «Якщо ви бачите, що у ваших будинках дезинфекцію не проводять, телефонуйте до контакт-центру за телефоном 15-51 чи 15-57. Будемо розбиратися».

Фото з відкритих інтернет-ресурсів