#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина

Київщина вже прийняла понад 265 тис. вимушених переселенців: де найбільше?

17.05.2022
Більшість з вимушених переселенців знайшли прихисток на території Білоцерківського, Бориспільського та Обухівських районів області.

Київщина вже прийняла понад 265 тис. вимушених переселенців: де найбільше? - зображення

Від початку війни Київщина прийняла понад 265 тис. вимушених переселенців. Про це розповів керівник гуманітарного штабу Київщини Олексій Кулеба.

За словами очільника гумштабу столичного регіону, серед вимушених переселенців 70 тисю неповнолітніх ьа близько 8 тис. людей з інвалідністю та майже 48 тис.ч людей літнього віку. Також він зазначив, що більшість з вимушених переселенців знайшли прихисток на території Білоцерківського, Бориспільського та Обухівських районів області.

"Ми докладаємо всіх зусиль, щоб кожна людина, яка цього потребує, отримала необхідну допомогу – будь то житло, продукти харчування чи медикаменти. Для цього в населених пунктах області працюють гуманітарні штаби", –

керівник гуманітарного штабу Київщини Олексій Кулеба

Нагадаємо, що з 1 травня внутрішньо переміщеним особам надається грошова допомога від держави відповідно до оновленого переліку територіальних громад, які перебувають в тимчасовій окупації або оточенні.

Нагадаємо, з початку травня кількість зареєстрованих переселенців на Київщині на 25 тис.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.