#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Суспільство
Київщина-суспільство

На Київщині зареєструвалися понад 240 тис. переселенців

03.05.2022
Найбільше вимушених переселенців – в Білоцерківському, Обухівському та Бориспільському районах.

На Київщині зареєструвалися понад 240 тис. переселенців - зображення

ДО Київщини із інших регіонів України через бойові дії прибули щонайменше 240 тисяч внутрішньо переміщених осіб.. Про це повідомили в пресслужбі КОДА.

"На Київщині зареєструвалися понад 240 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Найбільше вимушених переселенців – в Білоцерківському, Обухівському та Бориспільському районах. Це близько 150 тисяч людей. Серед них – літні люди та діти", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк

Нагадаємо, внутрішньо переміщені особи, які були змушені покинути місце постійного проживання через бойові дії або окупацію з боку росії, отримають допомогу від держави в розмірі 3000 гривень на кожну дитину або людину з інвалідністю та в розмірі 2000 гривень на кожну іншу особу. Для цього потрібно стати на облік в управліннях соціального захисту населення, отримати відповідну довідку та подати заяву.

До слова, з травня допомогу будуть нараховуватися жителям із територій, які: є тимчасово окупованими, перебувають в оточенні (блокуванні), на яких ведуться активні бойові дії.

Як повідомлялося раніше, за даними Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, з початку повномасштабної війни кількість людей, які залишили Україну, становить понад 5,5 млн.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.