Україна
Новини Київської області
Україна-суспільство
Київщина-суспільство

Київщина та Іль-де-Франс підписали Меморандум про співробітництво

Сторони працюватимуть над розробкою генерального планування міських просторів, розвитком медичної сфери, цивільного захисту населення, малого та середнього бізнесу.

Київщина та Іль-де-Франс підписали Меморандум про співробітництво - зображення

30 червня Київська область та французький регіон Іль-де-Франс підписали Меморандум про співробітництво. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

"На сьогоднішній зустрічі була присутня Валері Пекресс - очільниця Регіональної ради регіону Іль-де-Франс. Закордонна делегація дізналась про руйнівні наслідки російської агресії для Київщини. Вони рішуче налаштовані предметно співпрацювати та зацікавлені в налагодженні довгострокових зв'язків", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

За словами очільника області, основними напрямками співпраці Київщини та Іль-де-Франс стане розробка генерального планування міських просторів, розвиток медичної сфери, цивільного захисту населення, малого та середнього бізнесу. Крім того для розробки конкретних проєктів із відновлення Київщини невдовзі утворять двосторонню робочу групу.

Натомість прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що окрім Київської паризький регіон Франції підтримає також відновлення Чернігівської області.

"Регіональний принцип має стати ключовим елементом майбутнього плану відновлення. Пані Пекресс позитивно оцінила такий підхід. За її словами, у багатьох французьких міст і муніципалітетів є бажання допомагати Україні у відновленні. При міжрегіональній співпраці ми маємо намір приділити особливу увагу розвитку малого й середнього бізнесу, адже це сприятиме створенню нових робочих місць і пожвавить економіку", –

прем’єр-міністр України Денис Шмигаль

Варто зазначити, що Іль-де-Франс має широку перспективу в будівельних та інноваційних напрямках.

Нагадаємо, в Україні планують запровадити проєкт грантової безповоротної підтримки нових бізнесів. До слова, Київщина залишається в трійці бізнес-привабливих територій України.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.