Новини
Новини Київської області
Суспільство
Київщина-суспільство

Київщина повертається до стабілізаційних відключень світла

Проте мешканців регіону закликають і надалі помірно користуватися елекроенергію, особливо в пікові часи навантаження.

Київщина повертається до стабілізаційних відключень світла - зображення

Відсьогодні, 19 січня, Київська область повертається до стабілізаційних відключень світла. Про це повідомили в ДТЕК Київські регіональні електромережі.

"На 19 січня НЕК Укренерго надав обмеження споживання для Київської області на рівні 693 МВт на день та 703 МВт на ніч. В пікові часи навантаження при поточній температурі повітря це 50% від потреби електроенергії області включаючи населення, підприємства та критичну інфраструктуру. Такий ліміт електроспоживання дозволить нам проводити відключення в стабілізаційних графіках", –

ДТЕК Київські регіональні електромережі

Оновлений графік відключень можна знайти за посиланням.

Також наголошують, що в енергосистемі країни зберігається значний дефіцит електроенергії після російських атак, тож мешканців регіону закликають помірно користуватися елекроенергію, особливо в пікові часи навантаження:

вимкнути всі прилади з розетки в період відключення;

Після  того, як світло з’явилось – вмикати їх по черзі.

Нагадаємо, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг оштрафувала три обленерго за невиконання графіків відключень світла.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.