Новини
Новини Київської області
Суспільство

Київщина друга за заповненістю ковідних відділень в Україні

Лідирує в цьому «рейтингу» Закарпатська область.

Київщина друга за заповненістю ковідних відділень в Україні - зображення

Станом на 21 грудня в Україні госпіталізовано 21 227 людей, натомість заповненість ковідних відділень у країні становить 29%, повідомляють у Telegram-каналі МОЗ «Коронавірус_інфо».

До слова, у порівнянні з минулим тижнем ситуація щодо кількості хворих з діагнозом COVID-19 у лікарнях покращилася.

Лідирує за заповненістю ковідних відділень другий тиждень поспіль Закарпаття, там заповнено 46,3% ліжок і на лікуванні перебуває 894 особи. На другому місці Київська область – 42,2% (883 особи), третє посіла Кіровоградська – 40,8% (343 особи). Найкраща ситуація в Запорізькій області, там показник заповненості ковідних відділень найнижчий в Україні – 16,1% (604 особи).

Київщина друга за заповненістю ковідних відділень в Україні - зображення

До слова, госпітальні бази Київщини розраховані на 2032 інфекційні ліжка і наразі 100% ковідних ліжок під’єднані до кисню, повідомили в КОДА. Також зазначається, що наразі 653 пацієнтів в столичному регіоні знаходяться на кисні, а ще 35 – на апаратах ШВЛ.

Нагадаємо, напередодні різдвяно-новорічних свят, 23 грудня, Київщина залишить червону зону епіднебезпеки та перейде до жовтої.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.