Новини
Україна
Україна-суспільство

Київ та 18 областей все ще перебувають у «червоній» зоні (інфографіка)

Лише п’ять областей нині в «жовтій» зоні, ще одна – у «помаранчевій», проте вже цього тижня ситуація може змінитися.

Київ та 18 областей все ще перебувають у «червоній» зоні (інфографіка) - зображення

Станом на 6 грудня у червоній зоні епідемічної небезпеки перебувають Київ та ще 18 областей України, повідомляють в МОЗ. Серед них: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Сумська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська і Чернігівська області.

У помаранчевій зоні – Полтавщина. У жовтій – Закарпатська, Кіровоградська, Тернопільська, Харківська і Чернівецька області.

Київ та 18 областей все ще перебувають у «червоній» зоні (інфографіка) - зображення

Найближчим часом Державна комісія ТЕБ і НС розгляне питання щодо виведення дев’яти регіонів із «червоної» в «жовту» зону епідемічної небезпеки. Останнім часом ситуація значно покращилася у Києві та Львівській, Луганській, Одеській, Рівненській і Херсонській областях. Тож, імовірно, серед інших саме вони перейдуть до «жовтої» зони. До речі кажучи, чимало регіонів вже давно втратили ознаки «червоної» зони, але й досі в ній залишаються.

Київ та 18 областей все ще перебувають у «червоній» зоні (інфографіка) - зображення

Нагадаємо, Ляшко заявив, що на сьогодні нового штаму «Омікрон» в Україні не виявлено, при цьому кількість виявлених випадків COVID-19 зменшилася на 15%. До речі кажучи,  Україна закрила кордон через новий штам коронавірусу.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.