Новини
Надзвичайні новини
Кримінальні новини
Київ

Керівницю податкової Києва спіймали на багатомільйонних оборудках

Також з'ясувалось, що її спосіб життя зовсім не відповідав рівню її офіційних доходів: три квартири в столиці, будинок у передмісті, дві елітні автівки, дорогі прикраси та виключно брендовий одяг.

Керівницю податкової Києва спіймали на багатомільйонних оборудках - зображення

Державне бюро розслідувань викрило керівницю податкової служби Києва на багатомільйонних оборудках. І хоча ім'я в ДБР не називають, ймовірно, мова йде про Оксану Датій, адже саме вона з 7 лютого минулого року по цей час була виконувачкою обов’язків начальника Головного управління ДПС у Києві. 

"Зловживаючи владою та службовим становищем виконувачка обов’язків начальника київської податкової за гроші приймала рішення щодо невідповідності критеріям ризиковості платників податків для низки підприємств", ‒

Державне бюро розслідувань

Крім того, за оперативними даними, вона реалізовувала через своїх довірених осіб схеми щодо штучного завищення валових витрат деякими підприємствами, ведення підприємницької діяльності без реєстрації ФОП та подання недостовірних відомостей про доходи. За експертними оцінками до тіньового обігу потрапляло понад 15 млрд грн.

В іншому епізоді керівництво ГУ ДПС у м. Києві причетне до схем незаконного отримання відшкодування ПДВ, в результаті яких у тіньовий обіг потрапило понад 30 млрд грн.

"Посадовці податкової "не помічають" цих схем, підтримують їх існування або напряму беруть в них участь за систематичне отримання оплати своїх "послуг", ‒

Державне бюро розслідувань

Також оперативники досліджують спосіб життя в. о. начальника Головного управління Державної податкової служби у Києві, який, за їх словами, не відповідає рівню її офіційних доходів.

"Вона має 3 квартири в Києві загальною вартістю приблизно 1 млн доларів США, будинок поблизу Києва вартістю приблизно 200 тисяч доларів США, дві автівки вартістю приблизно 150 тисяч доларів США. При цьому одне з авто посадовиці вартістю приблизно 100 тисяч доларів США записане на її особистого водія, доходи якого за останні роки склали не більше 8 тисяч доларів США. Також жінка користується дорогими прикрасами, виключно дорогим брендовим одягом, золотими годинниками та іншими елітними речами", ‒

Державне бюро розслідувань

Також повідомляється, що загальна сума встановлених необґрунтованих активів посадовиці складає близько 1,4 млн доларів США.

Керівницю податкової Києва спіймали на багатомільйонних оборудках - зображення
Керівницю податкової Києва спіймали на багатомільйонних оборудках - 1 - зображення
Керівницю податкової Києва спіймали на багатомільйонних оборудках - 2 - зображення
Керівницю податкової Києва спіймали на багатомільйонних оборудках - 3 - зображення
Керівницю податкової Києва спіймали на багатомільйонних оборудках - 4 - зображення

Нагадаємо, ДТЕК Київські регіональні мережі оштрафовали за графіки відключення світла.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.