Новини
Україна
Київщина
Бориспіль

Канадський бізнесмен звинувачує митників аеропорту "Бориспіль" у крадіжці

11.10.2019 Оксана Кириленко 0

Користувач "Фейсбук" Олег Семенов виклав у себе на сторінці копію листа від бізнесмена із Канади, який стверджує, що у ДП МА "Бориспіль" його пограбували працівники митниці.

Андрій Москальов звернувся листом до Президента України Володимира Зеленського із наступними словами:

"Володимир Олександрович!
Я був пограбований в аеропорту Бориспіль 9 жовтня 2019 року працівниками аеропорту. Гроші, які я представив, були замінені митниками, які виконали мою перевірку багажу. Я вже подав офіційний поліцейський звіт (у мене є копія), зв'язався з посадовими особами аеропорту і посольством Канади, тепер є невелика надія, що мої гроші будуть повернуті.

Я звертаюся до вас з надією, що новий уряд вирішить цю проблему, коли іноземні гості, бізнесмени, інвестори будуть пограбовані при в'їзді в країну.

Останні кілька років я намагався допомогти Україні, поділившись своїми знаннями і досвідом в галузі новітніх технологій, організувавши безкоштовні семінари для дітей та дорослих і привносячи в країну інноваційні ідеї та проекти. Я той, хто намагається організувати «Рік ІІ» в Академії наук, щоб допомогти просунути Україну, як великого гравця в цій галузі.
Я хочу вірити, що країна зміниться на краще під вашим керівництвом, і такого роду інциденти ніколи не відбудуться в майбутньому.

Андрій Москальов
+1.949.545.1958
Громадянин Канади / Резидент США"

Під дописом громадяни скаржаться на безпеку у аеропорту та стверджують, що також стали жертвою крадіжок.

Офіційного коментаря з приводу даної ситуації від ДП МА "Бориспіль" поки що не опубліковано.