Канабіс і амфетамін у Нових Петрівцях та Димері
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1018_narkotyky1.jpg)
Два факти зберігання наркотиків поліцейські виявили за одну добу у Вишгородському районі
Серед населених пунктів Вишгородщини, у яких поліцейські знаходять наркотики, все частіше фігурують села району.
Учора, 17 жовтня, співробітники кримінальної поліції під час відпрацювання у селі Нові Петрівці зупинили місцевого жителя. При поверхневому огляді у 29 річного чоловіка знайшли пачку з-під цигарок, у якій, як з»ясувалося, був не тютюн, а суха подрібнена речовина зеленого кольору, зовні схожа на канабіс.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1018_narkotyky2.jpg)
А в Димері, де останнім часом досить регулярно поліцейські фіксують випадки зберігання наркотиків, для перевірки документів зупинили 22-річного місцевого жителя. У нього в згортку фольги знайшли наркотичну речовину, зовні схожу на амфетамін.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1018_narkotyky3.jpg)
«За цими фактами відкрито кримінальні провадження за ч. 1 ст. 309 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів). Всі речовини вилучено слідчо-оперативною групою та направлено не експертизу, повідомляє Вишгородський відділ поліції.
Як уже повідомляв «Погляд», у жовтні поліцейські знайшли наркотики у Димері, Козаровичах, а у Вишгороді ліквідували підпільну нарколабораторію.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1018_narkotyky4.jpg)
Фото Вишгородського відділу поліції