Новини
Київщина
Вишгород
Культура
Культурний weekend. Київщина

Йоанна Моро: «Складна ситуація об’єднує хороших людей і хороші ідеї»

24.09.2019 Косянчук Інна 0

Польська актриса театру й кіно, співачка, модель і телеведуча, відома українському телеглядачу з серіалу "Анна Герман. Таємниця білого ангела", приїхала в Україну, аби виступити з концертом на Вишгородщині.

Йоанна Моро та український рок-гурт G-ART мали два концерти у Вишгородському районі –  у Нових Петрівцях та  Вищій Дубечні.  Це були добрі, теплі, й емоційні зустрічі з глядачами, які приймали виступаючих із захопленням. Напередодні концертів ми зустрілися з Йоанною Моро у замку-готелі "Вишеград", у якому зупинилась актриса. Невелике інтерв'ю - ексклюзивно для "Погляду".

-Йоанно, ви приїхали в Україну, на Київщину, саме щоб виступити перед глядачами Вишгородського району?

-Так. Правда, це будо дуже несподівано, і так співпало. Я в Україні була вісім років тому, коли знімали фільм про Анну Герман. Тоді ми багато знімали саме в Україні, лише 5 днів було в Польщі і 5 днів у Хорватії. А все інше в Україні – у Львові, в Києві, в Криму. Тому мені хотілось би побачити, як ви тут живете зараз, після складних ситуацій, які виникли в Україні. Я хотіла вас підтримати, сказати, що ми думаємо про вас. У нас у Польщі зараз багато українців. Я здивована, що все змінюється на краще, що складна ситуація об’єднує  хороших людей, хороші ідеї, і твориться щось нове і хороше. Я цьому дуже рада.

 А сюди мене запросила Алла Хилько, яка у Нових Петрівцях. Вона сказала: вас тут усі люблять, усі пам’ятають, чому ви не хочете приїхати в Україну. Я кажу: мене ніхто не запрошує. Вона каже: я вас запрошую!

–І ви погодились заради одного концерту в Нових Петрівцях?

–Так, так! І потім Алла сказала, що люди ще хочуть концертів, і в мене ще буде концерт в іншому місці, на лівому березі Дніпра (у Вищій Дубечні – ред).

А ще я побачилась із Галиною Тимкіною, яка працювала із Стармедіа, яке випускало Анну Герман, зараз вона працює вже  в іншому місці, у неї багато проєктів, я дуже рада що все відновлюється, що Україна добре працює. Я це все побачила. Я приїхала не тільки щоб  в готелі посидіти, виступити і поїхати. Я рада, що мені вдалося, що мій чоловік і діти мені дозволили сюди приїхати і відчути, як ви живете.

–Йоанно, ви зараз чекаєте дитинку. Вам не важко їздити, все –таки це досить напружена робота?

-Дякую, що ви турбуєтесь, це правда. Але складнощі в житті збадьорюють  і спонукають діяти. Я знаю, що мені зараз важче, звичайно, але при цьому у мене зараз багато сил, щоб працювати, щоб зустрічатися з цікавими людьми, щоб ділитись ідеями, щоб ділитися добротою, усмішками, і тоді твориться щось дуже прекрасне.

-Вашу героїню Анну Герман пам’ятають усі. А чи не плануєте ви зняти щось, пов’язане з Україною, з Київщиною?

-Про це потрібно запитувати продюсерів. Бо я скромна людина, я собі живу, у мене родина, у мене вже є двоє дітей, у мене чоловік, і я живу тихо і спокійно. Але я завжди – коли людина до мене приходить, я кажу: я тобі допоможу, я хочу. Я людина дії. Я весь час щось хочу робити І якщо ви мені запропонуєте, я з радістю зіграю.

–В Польщі у вас багато концертів? Чи ви їздите по всьому світові?

-Ні, я не їжджу по всьому світові. Я й концерти почала давати тільки років два тому, тому що раніше була зосереджена тільки на акторській майстерності. Але тепер я зрозуміла, що мені багато радощів дають зустрічі  очі-в-очі. Хочу відчути це не тільки в спектаклях, де я роль граю, а не самостійно виступаю. А тепер побачила, що я – може нескромно скажу – цікава людина, щоб поділитися моїм досвідом з людьми. Я дуже люблю живий контакт, коли я співаю, і розмовляю з людьми, і ми разом проводимо час.

–Про творчі плани. Я вже знаю про один ваш творчий план – ви сказали, що хочете відкрити бізнес. Це тільки мрії. Чи є конкретні дії?

-Якщо ви вже про це говорите, якщо про це говорять, то це вже великий крок до того, щоб це здійснилось. Бо досі це були тільки мої мрії, про які я нічого не говорила, а тепер я вже дозріла до того, щоб про це говорити. Може, хтось з’явиться в моєму колі, хто захоче разом зі мною щось зробити в і я чекаю таких людей. У мене дуже багато ідей, і багато різних дій, і не так багато часу. Тому мені потрібен партнер. Я хочу створити дещо таке, що буде моє, що я любитиму робити, щоб це не був просто бізнес для заробляння грошей, а щоб це було моє життя.

-Це буде в Польщі, Литві, Україні?

-У мене друзів багато скрізь, я думаю, що розпочну десь близько, спочатку  в Польщі, бо ж потрібно бути в цьому місці, а потім… Моя родина в Литві. Мої друзі, я сама з Литви… Подивимось.

 «Ми  організовуємо приїзд та перебування Йоанни Моро на Україні. 20 вересня голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко організував зустріч для жінок-лідерок нашого району, яку провела заступник голови райради Марина Ганіцька. Зустріч почалася з привітання та вручення подарунків нашій гості Йоанні Моро,  нас радо зустрічав Замок-готель "Вишеград". На зустрічі кожен розказав про свою діяльність і вплив на розвиток району. Йоанна Моро була приємно здивована та вражена взаємодією влади, бізнесу та громадських діячів!», зауважили у Вишгородській районній раді.