Ймовірних хуліганів, які зірвали агітаційний плакат у Білій Церкві, затримали
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67318778_1372975049536218_7120792533927460864_n.jpg)
Учора, 17 липня, у місті Біла Церква невідомі особи зірвали агітаційний плакат на одному з біл-бордів. Подія сталася на проспекті Князя Володимира. Про це надійшло повідомлення на спецлінію «102». Очевидці розповіли, що хулігани пересувались автівці марки ВАЗ і перевозили з собою драбину. Всі наряди отримали орієнтування по розшуку та затриманню зазначеного транспортного засобу, а працівники Білоцерківського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67190046_1372975086202881_8940303769011224576_n.jpg)
Сьогодні, 18 липня, близько 13.00 поліцейські взводу тактико-оперативного реагування (ТОР) виявили зазначений автомобіль по вулиці Небесної Сотні. Всередині перебували двоє чоловіків, яких охоронці порядку доставили до ініціатора розшуку в Білоцерківський відділ поліції.
![Ймовірних хуліганів, які зірвали агітаційний плакат у Білій Церкві, затримали](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67340271_1372975139536209_519628589696548864_n.jpg)
Джерела: патрульна поліція Білої Церкви, поліція Київської області