Україна
Здоров'я
Новини світу
За кордоном

Ізраїль залучить українських вчених для розробки вакцини від COVID-19


Україна й Ізраїль об’єднають зусилля у боротьби з коронавірусом. Українські та ізраїльські науковці спільно працюватимуть над швидким виготовленням ізраїльської вакцини.

фото - freepik.com

У рамках співпраці обидві країни будуть обмінюватися інформацією про  дієвість вакцини. Такі домовленості були досягнуті в ході зустрічі посла України в Ізраїлі Євгена Корнійчука з главою МОЗ Ізраїлю Юлієм Едельштейном. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Посольства України в Ізраїлі.

«Під час зустрічі сторони обговорили питання співпраці в рамках боротьби з пандемією. Корнійчук та Едельштейн досягли домовленості щодо спільної роботи ізраїльських та українських науковців над швидким виготовленням ізраїльської вакцини, а також обміном інформацією про дієвість вакцини», – йдеться у дописі.

Міністр охорони здоров’я Ізраїлю наголосив, що ізраїльська сторона надасть всебічного сприяння в швидкому отриманні Україною вакцини від COVID-19 відомих міжнародних компаній, які вже отримали затвердження FDA чи знаходяться на остаточній стадії його отримання.

Також українців планують залучати на ринку праці в Ізраїлі, зокрема для догляду за літнім людьми.

фото - freepik.com

«Співрозмовники домовились вивчити питання щодо квоти на залучення працівників по догляду за літніми людьми в рамках «Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Ізраїлю про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Ізраїлю», – йдеться у повідомленні.

Крім того, обговорили питання подальшого розвитку співробітництва між Україною та Ізраїлем у сфері медичного туризму в обидва напрямки.

«Погляд» також повідломляв, що у США стартує масова вакцинація від COVID-19 вакциною від компанії Pfizer. Водночас американські підлітки стали учасниками випробування вакцини від Moderna.

Першою країною, яка розпочала вакцинацію проти COVID-19 була Велокобританія.

В Україні ж вакцинацію обіцяють розпочати навесні 2021 року. Наразі COVAX схвалив отримання Україною 8 млн доз вакцини безкоштовно.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.