Із вікна київської психлікарні вистрибнули три пацієнта
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/603263.jpg)
5 листопада у Подільському районі Києва патрульним надійшов виклик про нещасний випадок за адресою вулиця Кирилівська, 103. Там знаходиться психіатрична лікарня імені Павлова.
Дві 15-річні і 17-річна дівчина вистрибнули з вікна відділення психіатричної лікарні, щоб втекти. В результаті стрибка наймолодша постраждала. Її госпіталізували.
Ще дві дівчини зникли, але пізніше правоохоронці з'ясували, що вони направляються до своєї тітки. Подробиці інциденту з'ясовуються.