Новини
Україна

Із окупації повернули ще 14 українських дітей (ВІДЕО)

Серед повернутих дітей — двоє позбавлені батьківського піклування. Над їхнім порятунком команда благодійників працювала протягом тижня.

У п’ятницю, 14 червня, благодійна організація Save Ukraine повідомила про повернення на підконтрольну Україні територію 14 дітей.

Про це написав керівник Save Ukraine Микола Кулеба у Telegram.

Як розповів Кулеба, двоє з врятованих дітей позбавлені батьківського піклування. Усіх 14 дітей повернули впродовж тижня.

Кулеба також розповів історію двох дівчаток-підлітків Аліси та Мілани. Російські танки обстрілювали їхні будинки, тому вони з сім'ями довго ховалися й спали у сирих підвалах. На їхніх очах окупанти проводили обшуки, допитували батьків та погрожували через відсутність російських документів.

"Порятунок кожної дитини дається непросто, тому кожна вдала спроба — це маленька перемога на шляху до нашої спільної великої перемоги над ворогом".

Він додав, що наразі їхня команда повернула додому 373 дитини, які були депортовані або опинилися в окупації.

Як повідомлялося раніше, у Німеччині знайшли понад півтори сотні українських дітей, яких примусово депортувала Росія.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.