Новини
Бориспіль

Із 11 по 25 липня у Борисполі вимикатимуть світло

11.07.2019 Оксана Кириленко 0

Відсьогодні та до 25 липня включно ПрАТ "Київобленерго" проводить комплексний капітальний ремонт електропідстанції 110 кВ Бориспільська. 

Почергово виводитимемо в ремонт трансформатори 10 кВ та 110 кВ, секції шин 10 кВ, 35 кВ та 110 кВ, шинні й секційні роз’єднувачі та обладнання з грозозахисту. Усе – аби посилити надійність електрозабезпечення Борисполя та району в сезон дощів і гроз.

Сьогодні ремонтуємо трансформатор напругою 10 кВ, І секцію шин 10 кВ та вентильний розрядник для відведення імпульсної перенапруги, що утворюється на лініях електропередач під час грози.
Ці роботи потребують тимчасового знеструмлення вулиці Миру, Полтавської, Калініна, Новопрорізної, Некрасова, Чайковського, Дачної, Одеської, Разіна, К.Шлях, Жовтневої, Садової, Старокиївської, Мічуріна, Лермонтова, Котляревського, Героїв Небесної сотні, Лісної, Урицького, Корнійчука, Толстого, Головатого, Філатова, Братуся, Воровського, Чехова, Шкіля, Панфілова, Європейської, Франка, Карпенка, Косіора, Дружби, Криворученка, Олесницькій, Глибоцькій, Дришлюка, Орджонікідзе, Яцютівка, Нахімова, Кошового, В.Момота, Митрополита Шептицького, С.Камінської та мешканців провулків Лісного, Гоголя, Яновського, Шкільного, Толстого.

Аби бориспільчани відчували якомога менше незручностей, ремонтні роботи проводяться вдень і будуть завершені до 17.00. Наступні заходи з осучаснення ПС Бориспільська не потребуватимуть масових відключень споживачів від системи електропостачання.