Новини
Ірпінь
Київщина-суспільство

Ірпінська сесія: нові висотки, фінплани комунальних підприємств, пайова участь та петиції


23 травня о 9:00 розпочнеться 68-ма сесія Ірпінської міської ради VІІ скликання. Серед основних питань — нові висотки, фінплани комунальних підприємств, пайова участь та петиції.

Під багатоквартирні будинки змінюється цільове призначення землі по вул. Пушкінській, 25, 27, Чехова, 11, 13, 15, 17, Північній, 38-в.

Цікаве питання — про надання дозволу ФОП Плешко М. В. на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку в м. Ірпінь, вул. Стельмаха.

Прізвище досить відоме для нашого міста. Можуть бути два варіанти, адже ініціали керівника фракції Ірпінської міської ради “Нові обличчя” та його дружини, які займаються підприємницькою діяльністю, збігаються.

Навіщо особистий строковий сервітут на земельну ділянку — не зрозуміло, бо, за давно заведеною традицією, проектів рішень, де пояснюється суть питання, на офіційному сайті ІМР немає.

Пайове питання стосується затвердження угод про внесення змін до договорів про залучення коштів замовників будівництва об’єктів архітектури на розвиток інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури м. Ірпінь.

Звичайно, хотілося б почути, що нарешті пайова участь надходитиме до бюджету “живими” грошима, а не виконаними роботами, реальну вартість яких визначити практично неможливо.

В електронних петиціях висунуті вимоги звести нову школу, встановити відбійник на трасі Київ-Ірпінь, обладнати майданчик для відстою автобусів, капремонту дороги на Забуччя, заборонити гральні заклади, поставити надземний пішохідний міст у Романівці тощо.

Хотілося б почути й звіти про виконання комунальними підприємствами фінансових планів за І квартал 2019 року. Адже у деякі з них вливають величезні суми, зокрема й за рахунок купівлі нової техніки.

І добре, якщо її використовують за прямим призначенням на поліпшення стану міста, а не купують люксові авто для обслуговування чиновників — за бюджетні кошти та через комунальні підприємства.