Ірпінець Ігор Найда став членом Української медичної експертної спільноти
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/Nayda.jpg)
Житель Ірпеня Ігор Найда став членом Української медичної експертної спільноти (УМЕС). Його посвідчення — за №1.
Ігор Найда — HR-директор Міжнародної спеціалізованої фармацевтичної корпорації “Юрія-Фарм”, керівник інноваційно-освітньої платформи “Сходи в Майбутнє”.
Головна мета діяльності організації — сприяння побудові та розвитку національної системи охорони здоров’я України, яка буде здатна забезпечити комфортне та якісне життя для українців та досягнення його середньої тривалості 80+ років.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/Nayda-1.jpg)
Пріоритети та основні принципи в розбудові національної системи охорони здоров’я України — людиноцентризм, духовність (зокрема й соціальна справедливість) та національна безпека.
Основні завдання УМЕС — це експертне забезпечення та супровід системного реформування вітчизняної охорони здоров’я, налагодження ефективної взаємодії органів влади з громадськістю під час формування і реалізації державної, регіональної та місцевої політики у цій галузі.