Ірпінчанка стала найсильнішою жінкою планети

Це вже шоста перемога Ольги Лящук на чемпіонатах світу зі стронгспорту.

Ірпінчанка стала найсильнішою жінкою планети - зображення
Ірпінчанка стала найсильнішою жінкою планети - 1 - зображення

Ірпінчанка Ольга Лящук знову стала найсильнішою жінкою планети. Спортсменка виборола перше місце на світових змаганнях SBD Official Strongman Games 2022, про що повідомила на своїй Facebook-сторінці.

"Це моя шоста перемога на чемпіонатах світу з стронгспорту, починаючи зі свого першого чемпіонату світу у фінській Котці у 2014 році до Дайтони 2022 року.

До речі, зі змагань SBD Official Strongest Man у мене вже є бронзова та срібна нагорода з минулих років, і тепер із золотою – я зібрала всю колекцію!", –

ірпінчанка Ольга Лящук

Спортсменка подякувала всім хто підтримував та допомагав їй під час підготовки до змагань, а також організаторам, помічникам та суддям, які провели чемпіонат такого рівня.

Тепер на Ольгу Лящук чекають змагання America's strongest man and woman 16-17 грудня в Лас Вегасі.

Нагадаємо, в листопаді стало відомо, що білоцерківський фігурист виборов золото на міжнародному турнірі в Латвії. Він виконав неймовірні елементи, оберти та трюки, чим забезпечив собі перше місце серед юніорів, чим просто підкорив глядачів та суддів.

А в жовтні борчиня з Броварів стала призеркою Чемпіонату світу. Спортсменка здобула шість нагород та посіла друге місце серед жінок у світі.

Також дивіться також у сюжет "Погляду" про підготовку Ірпінської команди до чемпіонату світу з кікбоксингу. Незважаючи на важку ситуацію в нашій країні через повномасштабне вторгнення російської федерації, українські спортсмени представлятимуть нашу державу.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.