Блоги

Ірина Фріз: Вручення підозри п'ятому Президенту України

21.12.2021
Символічно, що ОГПУ разом з СБУ зробили це сьогодні - у день професійного свята ВЧК-КДБ Московії. Джерело замовлення цієї провокації одразу зрозуміло.

Ірина Фріз: Вручення підозри п'ятому Президенту України - зображення

По-перше, сам факт того, що підозра підписана виконуючим обов'язки Генерального прокурора України Олексієм Симоненко свідчить про те, що обвинувачення повністю сфабриковані, а Генеральний прокурор не хоче брати на себе відповідальність за дії, що мають ознаки політичного замовлення.

Адже вручення підозри в момент, коли навіть підконтрольне СБУ вказує Володимиру Зеленському на катастрофу в енергетичній сфері – це невдала спроба відвести увагу суспільства від поточних проблем та відповідальності влади за наймасштабніші провали в роботі.

Оцінка суспільства таким діям вже очевидна: згідно з опитуванням соціологічної групи SOCIS підтримка Зеленського народом України впала до 16,7%.

Але насправді чергове переслідування ефективного Президента України неефективним пояснюється досить просто: Офіс президента намагається відвести суспільну увагу від підготовки до зради держаних інтересів країни. Офіс Зеленського планує провести всеукраїнський референдум, на який винести питання:

1.Федералізації України (згідно з так званим планом Штайнмаєра) із наданням ОРДЛО особливого статусу Донбасу через Конституцію України. Разом з тим особливий статус буде передбачати надання ОРДЛО права вето на зовнішньополітичні рішення та повернення нейтрального статусу України.

Такі вимоги Кремля просуваються через Офіс Президента, але на Банковій розуміють, що для виконання цього ультиматуму потрібний інформаційний привід, що дозволить відволікти увагу як на всередині держави, так і за кордоном. Банкова прагне протестів проти утисків лідера опозиції та п’ятого Президента, а не проти чергової зради Зеленського.

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.