Блоги

Ірина Фріз: Петро Порошенко обійшов Володимира Зеленського в президентському рейтингу

За результатами Центру досліджень імені Разумкова, спільно з фондом "Декмократичні ініціативи", у грудні 2021 року Петро Порошенко обійшов Володимира Зеленського в рейтингу.

Ірина Фріз: Петро Порошенко обійшов Володимира Зеленського в президентському рейтингу - зображення

І це лише половина терміну коміка на посаді. Вдруге поспіль найбільше розчарування року.

Ірина Фріз: Петро Порошенко обійшов Володимира Зеленського в президентському рейтингу - зображення

Але найгірше те, що він не просто є й буде тотальним розчаруванням украінців, а те, що він своіми діями повернув нашу державу до енергетичної залежності, зупинив реформи, загальмував роботу антикорупційних органів, призвів до економічної кризи всі галузі, що спричинить зростання безробіття, смертності, цін, падіння рівня життя, очолив політичні репресії проти опонентів, не зупинив зірвання державного оборонного замовлення, обіцяв-брехав вчителям, лікарям, шахтарям...

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.