Ірина Федорів: Реакція російських пропагандистів на вуличну виставку "Інфоспротив"
![Ірина Федорів: Реакція російських пропагандистів на вуличну виставку Ірина Федорів: Реакція російських пропагандистів на вуличну виставку](/storage/resized/lg/news/97764409-9a3e-47d7-b0ef-6072d40ce483/298265476-10160135666333007-9215681943715970180-N__62f299dacbd7a.jpg)
Рух ЧЕСНО, який веде #РеєстрДержзрадників, офіційно бере на себе відповідальність за те, що до Дня відновлення незалежності ми підготували цю марку і виставили її в Києві у рамках вуличної виставки Інфоспротив.
![Ірина Федорів: Реакція російських пропагандистів на вуличну виставку Ірина Федорів: Реакція російських пропагандистів на вуличну виставку](/storage/resized/lg/news/97764409-9a3e-47d7-b0ef-6072d40ce483/310799511_1789003344785135_1683623488319896593_n.jpg)
Дякуємо Віталій Кличко Володимир Бондаренко Дмитро Білоцерковець за те, що швидко погодили встановлення марки після КМДА і моєму улюбленому інструменту міста Благоустрою, який цю марку возив з Подолу на Хрещатик Тимур Ткаченко Mykola Kravchuk Михайло Буділов.
Люблю коли чорти бісяться. Віримо в ЗСУ! Підтримуємо наше підпілля!
Рух ЧЕСНО підготував виставку "Інформаційний спротив", щоб зберегти історичні світлини для політичної пам’яті в Музеї агітації.
У колекцію ввійшли білборди, сітілайти, графіті, марки, листівки та навіть оновлені дорожні знаки, які надихають українців на боротьбу та виражають їхнє ставлення до ворога.
З перших днів війни інформаційний фронт вийшов далеко за межі радіо і телебачення.
Борди, графіті, листівки — далеко не вичерпний перелік того, що працює на піднесення бойового духу народу та боротьбу з ворогом.
Вулична творчість формує той контекст і культуру, яка вирішує, як суспільство сприйматиме ті чи інші історичні події, а відповідно, хто і вийде переможцем у війні.
Бо "мистецтво - це зброя, а культура - форма спротиву". Тож наше мистецтво інформаційного спротиву і є шлях до нашої перемоги.
Першоджерело за посиланням.
На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".
Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.
Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.