Блоги

Ірина Федорів: Реакція російських пропагандистів на вуличну виставку "Інфоспротив"

09.10.2022
Подивіться не це дурне чмо соловйова... Воно пише, що "власті кієва подготовілісь" і постить нашу марку. Тригериться нещастячко пропагандон. І є чого .

Ірина Федорів: Реакція російських пропагандистів на вуличну виставку

Рух ЧЕСНО, який веде #РеєстрДержзрадників, офіційно бере на себе відповідальність за те, що до Дня відновлення незалежності ми підготували цю марку і виставили її в Києві у рамках вуличної виставки Інфоспротив.

Ірина Федорів: Реакція російських пропагандистів на вуличну виставку

Дякуємо Віталій Кличко Володимир Бондаренко Дмитро Білоцерковець за те, що швидко погодили встановлення марки після КМДА і моєму улюбленому інструменту міста  Благоустрою, який цю марку возив з Подолу на Хрещатик Тимур Ткаченко Mykola Kravchuk Михайло Буділов.

Люблю коли чорти бісяться. Віримо в ЗСУ! Підтримуємо наше підпілля!

Рух ЧЕСНО підготував виставку "Інформаційний спротив", щоб зберегти історичні світлини для політичної пам’яті в Музеї агітації.

У колекцію ввійшли білборди, сітілайти, графіті, марки, листівки та навіть оновлені дорожні знаки, які надихають українців на боротьбу та виражають їхнє ставлення до ворога.

З перших днів війни інформаційний фронт вийшов далеко за межі радіо і телебачення.

Борди, графіті, листівки — далеко не вичерпний перелік того, що працює на піднесення бойового духу народу та боротьбу з ворогом.

Вулична творчість формує той контекст і культуру, яка вирішує, як суспільство сприйматиме ті чи інші історичні події, а відповідно, хто і вийде переможцем у війні. 

Бо "мистецтво - це зброя, а культура - форма спротиву". Тож наше мистецтво інформаційного спротиву і є шлях до нашої перемоги. 

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.