Блоги

Ірина Федорів: Чому мера Чернігова не пускають за кордон, а ексмер Ірпеня Карплюк – виїзний?

22.07.2022
Місто Чернігів потребує відновлення. Скоро опалювальний сезон. Мера Чернігова за кордон не пускають. Водночас я бачу, як за кордоном лазить той, хто не перший рік прогулює тюрму - Володимир Карплюк Не мер Ірпеня. Зато виїзний. Чудо чудне.

Ірина Федорів: Чому мера Чернігова не пускають за кордон, а ексмер Ірпеня Карплюк – виїзний? - зображення

Мера Владислав Атрошенко я не знаю особисто. Розумію, що до нього можуть бути питання, як до більшості політиків. І ми всі їх, буде час, задамо самі.

Але з лютого Атрошенко закликав готуватися до вуличних боїв, мішати коктейлі молотова.

Словом, дав команду : "НЕ СЦАТЬ". Тримав разом з моїми родичами і друзями оборону мого міста...

Як людина, яка пропрацювала на ТБ быльше 10 років, я дивилася ефір з Чернігова на CNN, де був приліт, а він навіть не здригнувся. Стрижень є.

Я б мріяла, щоб в Коцюбинсьому так діяв селищний голова....

Але він команди "НЕ СЦАТЬ"не те, що не дав, не дотримувався її. На жаль.

Місто Чернігів потребує відновлення. Скоро опалювальний сезон. Мера Чернігова за кордон не пускають.

Водночас я бачу, як за кордоном лазить той, хто не перший рік прогулює тюрму - Володимир Карплюк Не мер Ірпеня. Зато виїзний. Чудо чудне.

Його команду питали ще перед війною, як вони готують громади, школи, садки, а ці очільники армії пройобщиків ніхера не робили... І ще Карплюк тягає з собою колишнього медіаконсультанта Сандея Аделаджі.

Він тепер в новій ролі. Щербина очолює гумштаб в Ірпені. Кров з очей.

І от цілий Маркушин як мер потребує Карплюка, Щербини, а Атрошенка не пускають.

Ну рубрика 3,14зда глазам. Чесно.  І от я тиждень про це думаю... І думаю, як нашкодять ці махрові дерибанники з Приірпіння Україні, коли вони додерибанили вже ліс, пойму річки Ірпінь... і тепер дотягнуться до відновлення країни...

А мер Чернігова не може поїхати, щоб мобілізувати ресурси для відновлення міста.

У Лугано цікавилися, де наші мери... Мер облцентру невиїзний, а Карплюк при любій владі цяця... Але який це стратегічний факап...

Прокрадуться, ті, хто допиляли Ірпінь до ручки, потім ніхто не отимає на відновлення того, що мав би...

Що робити, дорога редакціє? Як поєднати причинно-наслідкове злочин і кара, децентралізацію і реальність? Перебуваю у пошуках розумних рішень і мудрих людей, бо страждають мешканці мого Чернгігова, і страждають мешканці мого Приірпіння...

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.