Технології
Світ-суспільство

Instagram дозволить батькам контролювати час, який діти проводять у соцмережі

07.12.2021
Оновлення “Take a Break” працюватиме, як нагадування та дозволить встановлювати часові обмеження на користування додатком.

Instagram дозволить батькам контролювати час, який діти проводять у соцмережі - зображення
Фото: pixabay

Про це повідомив глава компанії Instagram Адам Моссері.

Зазначається, що батькам також буде доступний освітній простір, аби допомогти їм долучитися до діяльності дітей та підлітків в Instagram. 

“Перші результати тесту показують, що щойно підлітки встановлюють нагадування, понад 90% з них продовжують їх використання”, — розповів Моссері. 

Окрім цього, діти зможуть повідомляти батькам про сторінки, на які вони поскаржилися, та відстежувати свою активність в Instagram і самостійно її налаштовувати. 

До того ж  Instagram буде відстежувати повідомлення, хештеги, профілі у рекомендаціях підлітків. У разі, якщо дитина довго затримується на одній тематиці, Instagram пропонуватиме їй переглянути щось інше. 

Нагадаємо, компанія Facebook змінила назву на Meta, про ребрендинг оголосив засновник Facebook Марк Цукерберг. Нова назва відображатиме амбіції засновника побудувати метавсесвіт. 

Раніше Facebook оголосив, що тепер соцмережа буде розвінчувати міфи про зміни клімату. До повідомлень по цій темі будуть додаватися ярлики, які направлятимуть користувачів в спеціальний інформаційний центр – там можна буде побачити цифри і дані з фактичних джерел.

До того ж компанія марка Цукерберга підключила гаманець Facebook Pay в Україні – за допомогою нього можна здійснювати платежі всередині цієї екосистеми. До гаманця можна прив’язати карту будь-якого банку або акаунт PayPal.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.