Новини
Київщина
Вишгород
Довкілля
Київщина-суспільство

Інклюзивний кемп на Вишгородщині

10.06.2019 Косянчук Інна 0

ДП "Вищедубечанський лісгосп" долучився до проекту "Розбудова інклюзивного простору для дітей та молоді м. Вишгорода та Вишгородського регіону"

У селі Лебедівці Вишгородського району до Дня Еколога Міжнародний благодійний фонд "Жовто-Блакитні крила" створив інклюзивний кемп в рамках проекту "Розбудова інклюзивного простору для дітей та молоді м. Вишгорода та Вишгородського регіону". На захід також відгукнулося державне підприємство "Вищедубечанський лісгосп".

Учні Жукинського шкільного лісництва допомагали впорядковувати територію, спілкувалися з дітьми, які мають особливі освітні потреби. Дітвора разом виконувала "лісові завдання"- садили  дерева на території кемпу, а також разом з волонтерами виготовили інформаційні щити, з гаслами щодо охорони дерев, розписували футболки під час майстер-класів, малювали тощо.

«Мабуть, найважливішим моментом для юних лісівників була вистава про забруднення навколишнього середовища за участю дітей з особливими освітніми потребами, діти активно співпереживали героям та акторам, завдяки чому ще раз побували в атмосфері почуття поваги, емпатії, толерантності до людей, які живуть поруч з нами в цьому світі. Дякуємо за запрошення і чудову можливість долучитись до реалізації впровадження та розвитку інклюзивного відпочинку діток. Розуміючи всю складність та важливість цієї справи, ДП і надалі з радістю готове допомагати та співпрацювати в цьому напрямі», – зауважує "Вищедубечанський лісгосп" і запрошує усіх небайдужих долучитись до розвитку інклюзивного кемпу.

Джерело: ДП "Вищедубечанський лісгосп".