#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Війна з Росією

В поліції Київщини показали, як російська орда "освободіла" адмінбудівлі в регіоні

18.05.2022
Після навали російської орди окремі будівлі, в яких знаходилися відділення поліції в Київської області не придатні для використання.

В поліції Київщини показали, як російська орда
Фото: Facebook Андрій Нєбитов

На Макарівщині та в Бородянці будівлі, в яких знаходилися відділення поліції, повністю понівечені. Світлинами, "до" та "після" приходу російських військ поділився на своїй Facebook-сторінці начальник головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов.

За словами очільника поліції Київщини, внаслідок навали російської орди в столичному регіоні постраждало десять адміністративних будівель правоохоронців, п’ять з яких практично зруйновано вщент.

"«русский мир» в одному кадрі.  От таким чином російська орда повністю «освободила» 5 наших адміністративних будівель і частково «освободила» ще 5. Як же хочеться відповісти окупантам взаємністю і звільнити їх  таким же чином", –

начальник головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов

Як повідомляв "Погляд", на Київщині через війну зруйновано більше 4000 будівель. У травні влада пообіцяла, що в Ірпені та Бородянці побудують житлові комплекси по 50 тис м².

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.