Новини Київської області
Суспільство

Спортсмени Київщини вибороли 12 медалей на Кубку світу з єдиноборств

У змаганнях взяли участь близько 1200 студентів із 50 країн світу.

Спортсмени Київщини вибороли 12 медалей на Кубку світу з єдиноборств - зображення

Спортсмени Київщини вибороли 12 медалей на Кубку світу з єдиноборств серед студентів – FISU University World Cup Combat Sports-2022, що відбувся в турецькому місті Самсун з 21 по 30 вересня. Про це у вівторок, 4 жовтня, повідомили в пресслужбі КОВА.

Спортсмени Київщини представляли нашу державу в п’яти видах спорту: боротьба вільна, боротьба греко-римська, бокс, таїландський бокс Муей Тай, ушу.

Відомо, що в змаганнях взяли участь близько 1200 студентів, які представляли 344 університети із 50 країн світу.

Загалом студентська збірна України виборола 66 медалей: 19 золотих, 25 срібних та 22 бронзових медалей і посіла 2 загальнокомандне місце.

Дивіться також у сюжет "Погляду" про підготовку Ірпінської команди до чемпіонату світу з кікбоксингу. Незважаючи на важку ситуацію в нашій країні через повномасштабне вторгнення російської федерації, українські спортсмени представлятимуть нашу державу.

Крім того дивіться сюжет про те, як у час, коли дорослі чемпіони боронять Україну від окупантів та захищають честь країни на міжнародних змаганнях, маленькі спортсмени із незламного Гостомеля відновлюють тренування заради спільної перемоги.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.