Гостомель
Спорт
Неолімпійські види спорту
Україна-суспільство

Спортивне життя повертається до Гостомеля (ВІДЕО)

У час, коли дорослі чемпіони боронять Україну від окупантів та захищають честь країни на міжнародних змаганнях, маленькі спортсмени із незламного Гостомеля відновлюють тренування заради спільної перемоги!

У час, коли дорослі чемпіони боронять Україну від окупантів та захищають честь країни на міжнародних змаганнях, маленькі спортсмени із незламного Гостомеля відновлюють тренування заради спільної перемоги! Попри війну, звільнене місто із гордістю продовжило ініціативу проведення Олімпійського дня, гуртуючи разом представників таких видів спорту: футбол, волейбол, тхеквондо, дзюдо, силове батоборство, хортинг та художня гімнастика.

Радо зустрів майбутніх олімпійських чемпіонів Ліцей №1 Гостомельської селищної ради, який стійко пережив вторгнення рашистів та мужньо відновлюється, щоб 1 вересня розпочати навчальну діяльність.

Тепер же у всіх спортсменів єдина ціль - перемога вільної та незалежної України, для чого вони, власне, і продовжують тренуватися.

Як відбувається відновлення спортивних секцій у місті-герої?

Які емоції переповнюють дітей? І як тренери, що поповнили лави ЗСУ, хоч і на відстані, але підтримують своїх вихованців? Про це і не тільки - у нашому сюжеті!

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.