Новини
Україна
Суспільство
Україна-суспільство

Імпорт електроенергії наближається до нуля, ‒ Укренерго

Дефіцит потужності в українській енергосистемі відсутній і наразі не прогнозується.

Імпорт електроенергії наближається до нуля, ‒ Укренерго - зображення

Враховуючи стабілізацію ситуації в енергосистемі, Україна скорочує імпорт електроенергії. Про це повідомили в  понеділок, 27 лютого, в Укренерго.

"В енергосистемі працюють усі види електростанцій. У зв'язку з повінню активно працюють гідроелектростанції. Імпорт електроенергії наближається до нуля", ‒

Укренерго

В енергетичній компанії також підкреслюють, що поступово споживання електроенергії зростає до рівня робочого дня, проте дефіцит потужності в енергосистемі відсутній і поки що не прогнозується.

Зазначається, що практично в усіх регіонах мережеві обмеження відсутні. Винятком є Одещина, де далися в знаки наслідки ворожих обстрілів. Через це в регіоні сталося аварійне відключення окремих елементів системи передачі.

Також повідомляють, що на всіх енергооб’єктах, які раніше зазнали пошкоджень від ракетних та дронових атак росіян, тривають ремонти для відновлення їх функціоналу та підвищення надійності передачі електроенергії.

Нагадаємо, 23 лютого в трьох областях були відключення електрики через обстріли. Проте вже 24 лютого повідомили, що дефіциту енергії немає, світло відключають лише в прифронтових районах та Одесі.

Також нещодавно стало відомо, що для відновлення Трипільської ТЕС Нідерланди відправили ще 40 вантажівок.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.