#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Блоги

Ігор Кирикевич: Палац баронів фон дер Остен-Сакенів

22.02.2022
Занедбана, розтащена на цеглу і нікому не потрібна пам‘ятка: руїни палацу баронів фон дер Остен-Сакенів на межі Немішаєва та Мироцького.

Ігор Кирикевич: Палац баронів фон дер Остен-Сакенів - зображення

Мені все частіш здається, що якась чудернацька форма буддізму у його хатаскрайній пофігістичній іпостасі давно стала нашою повсякденною "релігією".

Я не раз бував у цьому місці: це руїни палацу баронів фон дер Остен-Сакенів, на межі Немішаєва та Мироцького.

Ігор Кирикевич: Палац баронів фон дер Остен-Сакенів - зображення

Пам‘ятка ця не в горах Карпатах, не в болотах Полісся, вона на видноті, під самою столицею. Нікому не потрібна. Занедбана, розтащена на цеглу. Разом з чудовим парком, який потихеньку йде на дрова.

Ігор Кирикевич: Палац баронів фон дер Остен-Сакенів - зображення

Місцевий дядя:

— О, це знову ти! Ну шо, чогось добився?

— Дядьку, а вам, місцевим, воно зовсім не потрібно? Ви ж це кожен день бачите. Ось же і селищна рада, під боком. Зайдіть. Зайдіть! Що ви зробили?

Були б у вас туристи, кафешки, заробіток та й просто — краса.

Дядьку, вам потрібна краса?

— Та тойво... та теє... осьосьо ж то війна, то майдан, то розруха якась, а ми шо...

— Дядя, розруха у вас в головах, а решта від лукавого. Вам просто пофіг на все.

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.