Блоги

Ігор Домбровський: Хто підставив командувача ОК "Північ"?

Нарешті в моїй воюючій Країні створюється система загальнодержавних, воєнних і спеціальних заходів, щоб протидіяти воєнним загрозам Московії, під обнадійливою назвою Територіальна оборона України.

Ігор Домбровський: Хто підставив командувача ОК

Нарешті в моїй воюючій Країні створюється система загальнодержавних, воєнних і спеціальних заходів, щоб протидіяти воєнним загрозам Московії, під обнадійливою назвою Територіальна оборона України.

Але ж усі також знають, що як ти Човен закладеш, то так він і попливе…

Так от, чи усе добре на початковій стадії Тероборонівського будівництва і чи будується наш Тероборонівський Човен згідно правильних креслень, чи таки вкотре закладений сяк-так-наперекосяк?..

У вересні минулого 2021року в Ірпені пройшли короткострокові збори Батальйону ТрО в рамках Всеукраїнських стратегічних командно-штабних навчань «Об’єднані зусилля — 2021».

Я тематикою ТрО активно займаюсь з 2016 року і можу порівнювати та співставляти факти, отже можу констатувати, що ці крайні збори були найкращі з того, що було! По формі найкращі, а от по суті ні!

Так от, мене у системі ТрО завжди насторожувала не військова, а цивільна складова системи ТрО.

Це державні органи влади і особливо органи місцевого самоврядування та їх керівництво.

Саме ці абсолютно корупційні містечкові князьки і феодальчики будуть керувати штабами зон і штабами районів на театрі бойових дій по усій Україні!

І нехай вас не тішить посил, що ніби бойовим штабом району буде керувати цивільна особа по лінії районної державної адміністрації, адже головні ресурси все одно в руках мерів міст, голів смт та ОТГ або "смотрящіх" за цими обраними посадовцями…

Ігор Домбровський: Хто підставив командувача ОК

Правильно, ресурс таки в руках тих самих одеських Труханових, слов’янських Штеп, полтавських Мамаїв, ірпінських Карплюків (Маркушиних) та іншого подібного непорозуміння…

І я передбачаю, що саме ця зрадливо нестійка цивільна складова буде понукати і "плутатись під ногами", заважаючи, а не допомагаючи військовим та добровольчим партизанським загонам у важку військову годину, бо звикли безкарно чинити наругу над місцевими громадами та наживатись з ресурсу районів та міст.

Війна для таких феодальчиків лиш додатковий заробіток…

Варто зауважити і те, що більшість із цих містечкових феодалів давно мають на прикормі правоохоронців, суди і навіть приватні комунальні армії, за що платить знову таки та сама місцева громада.

Отже, чи зможуть військові повноцінно взяти в свої руки керівництво обороною району, я не впевнений.

Адже нині військові мусять стояти з "протягнутою рукою" перед цими містечковими баригами-феодалами, щоб отримати бодай якийсь ресурс для функціонування своїх підрозділів…

Повертаючись до зборів Ірпінської ТрО зауважу, я там це уже побачив…

Загальновідомо, що за підсумками проведених зборів прийнято відзначати особовий склад учасників зборів відзнаками Міністерства оборони України.

Так от, на великий подив особового складу батальйону ТрО, ТРИ найвищі відзнаки тих зборів, як то медаль "За сумлінну службу" від Міністерства оборони України, окрім одного заслуженого кадрового офіцера ЗСУ, отримали особи, що навіть на зборах не були присутні, та як подейкують місцеві люди, що і не служили ніколи взагалі, але нині є впливовими посадовцями місцевого самоврядування в Бучанському районі!

Це голова Бучанської районної ради Дубас Володимир Михайлович та сумнівно відомий мер міста Ірпінь Маркушин Олександр Григорович!

Цікаво, що цей останній "вояка" , що нагороджений почесною відзнакою МОУ "За сумлінну службу" ( довідково: такими відзнаками нагороджуються військовослужбовці Збройних сил України, які сумлінно і чесно виконують військовий обов'язок та прослужили у Збройних силах...) Олександр Маркушин є членом організованого угрупування "го_но" скандального ексмера Ірпеня Карплюка, та, як кажуть місцеві мешканці, причетний до знищення приміщення військомату в Ірпені по вулиці Д.Попова, 26, в якому ой як доречно було би розмістити той самий штаб ТрО нашого району.

Також варто відмітити, що командувач Сил територіальної оборони Збройних сил України, бригадний генерал Галушкін Юрій Алімович, також має у своєму нагородному списку медалі "За сумлінну службу", але ж він їх отримав не за блатні цивільні посади, а таки за Сумлінну Службу Народові України!

І тут у мене виникає логічне питання: хто підставив командувача ОК "Північ", підсунувши йому подання на ці два дивні і несправедливі нагородження?

Чи, часом, вуха стирчать не з військкоматівських кабінетів Бучанського регіону?

Показовим є також те, що невдовзі очільника Ірпінсько-бучанського об’єднаного військкомату, якого також було достроково підвищено у званні, було затримано на хабарі, що свідчить про нездорові тенденції у нашому військовому районному господарстві, і це під час війни з Московією та формування батальйону ТрО Бучанського району!

Друже головкомандувачу Валеріє Залужний, Ірпінський регіон потребує ретельної перевірки обороноздатності та військової адекватності, бо з такими воЯками і ворог не потрібен…

Чекаємо на перевірки з Міністерства оборони і відновлення справедливості – накази про нагородження недостойних мають бути скасовані!

А от ірпінська народна творчість не забарилась вчергове відзначити особу "бравого служаки" Маркушина черговим сатиричним памфлетом:

"Попри Гнів Народних мас, Маркушин вдяг іконостас.

Там медалі , ордени й Скоморохові Понти.

«За відвагу», «За Мораль», «За Ірпінську Пектораль».

Дві медалі космонавта, Орден для гравця «Воркрафта».

Символ здачі ГТО, І проходження ТО. Клуб вагітних «Нєпосєда».

«Гардероб БК Побєда». «НовоМорді крапка ком.». Клуб «Заражених грибком». Прапорці з корпоратива, Вісім ковпачків від пива.

Заклик: «Навіть спи у масці». «Працівник, працюй у касці». Вкладень жуйки «Льолік-Болік». «Анонімний алкоголік». «Стережися ти мопепеда»,

«Здай дружину і сосєда». «НовоМорді бізнес тім.»,

Тинда - місто побратим. Зірка юних жовтенят, «Аватарів всіх комбат».

Знак «Директор водокачки». «Власник Тайної заначки». Група крови і «Ай К’ю». «Без закуски я не п’ю». «Мокрий шкіпер», «Вихлоп в нормі».

«Намутить-завжди проворний». Безліч звань і нагород. Щоб дурить чесной народ… Не вагайтесь добрі люди, Скиньтесь разом, всі гуртом, Хоч медалькой, хоч значком, Поділіться ви з Сашком…"

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.