Хвору на коронавірус жительку Ірпеня, яка народила дитину, перевезли з Білої Церкви до місцевої «інфекційки»
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/maluk-1-1.jpg)
До інфекційного відділення Ірпінської ЦМЛ, реконструйованого зокрема й за кошти підприємств та бізнесменів, перевели хвору на Covid-19 жінку, яка у Білій Церкві народила хлопчика. Ситуація з вагітною стала своєрідним індикатором стану місцевої медицини та готовності до викликів сьогодення, відношенням до цього ірпінських чиновників.
Тимчасова влада Ірпеня повідомляє, що 21 квітня з Білої Церкви до інфекційного відділення Ірпінської центральної міської лікарні перевезли жінку.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/Zakr-polog-1.jpg)
Коли вона була вагітною, у неї виявили коронавірус. В Ірпені тоді розпочалася ціла епопея з аналізами в місцевій амбулаторії, розміщенням хворої у регіональному пологовому будинку, що у Ворзелі.
Згаданий медичний заклад потім довелося закрити на карантин. А вагітних відправляли до пологових будинків сусідніх районів. Повідомляють, що карантинні заходи вже закінчилися.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/Kor-vag-polog.jpg)
У Білій Церкві, куди доправили згадану жінку на лікування, вона народила здорового хлопчика, якого згодом перевезли до Ірпеня, де за ним наглядають рідні та лікарі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/Ses-79-infekz-640x369-1.jpg)
Ірпінські чиновники, які довели інфекційне відділення до занедбаного стану, викидаючи сотні мільйонів на набережну, площі, парки, сквери тощо, ігноруючи соціальну сферу, почали похапцем відновлювати це приміщення.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/Vyk-zag-640x358-1.jpg)
Але, замість виділення достатніх бюджетних коштів, пішли з «простягнутою рукою» до місцевих підприємств, бізнесменів, щоб скинулися на капремонт.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/Vol-mayd-infek.jpg)
Водночас не посоромилися і надалі витрачати гроші з міського бюджету на подальше облаштування набережної, що поза межами Ірпеня. І це під час розгортання пандемії коронавірусу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/Naberez-bashmak-640x478-1.jpg)
Про жінку повідомляють, що перебіг її хвороби – безсимптомний. Але ПЛР-тестування досі було позитивним, тому вона є носієм і має перебувати в повній ізоляції.
Медики знову надіслали зразки хворої на лабораторне дослідження. Лише коли ПЛР-тест двічі поспіль буде негативним, можна говорити про її повне одужання.