Новини
Київщина
Анонси
Вишгород
Культура

Художні шедеври юних вишгородчан продаються з благодійною метою

16.12.2019 Косянчук Інна 0

На виставці картин «Мій Вишгород» можна придбати роботи, а кошти підуть на придбання LED-апарата для пологового відділення районної лікарні

І діти, й дорослі, які відвідали Дитячу благодійну виставку картин "Мій Вишгород", що відкрилась на вихідних у Вишгороді, в приміщенні адмінбудинку, отримали задоволення від представлених робіт, а юні художники – ще й гордість від того, що їхня творчість слугуватиме благородній справі – на них буле придбано обладнання для пологового відділення Вишгородської районної лікарні.

Організатором виставки став Family Space Vyshgorod. В експозиції – 32 дитячих роботи, та понад 20 робіт професійних художників з усієї України. Як повідомила журналісту «Погляду» одна з лідерок організації виставки Лілія Крук, залучити фахових митців допомогла спільнота «Світ очима художників». Також свої роботи для виставки надали відомі вишгородські художники Катерина Дудник, Наталя Наусевич, Наталя Анохіна, Ксенія Коваль, Леся Максимова.

«Офіційне відкриття виставки відбулося цікаво та динамічно! Всі юні художники, які взяли участь у виставці, отримали подяки та подарунки», зауважили волонтерки Лілія Крук та Юлія Бондарук.

Підтримали  виставку низка державних організацій – Вишгородська районна державна адміністрація, Вишгородська міська рада, ВМЦ ХЕТУМ "Джерело", представники соціально відповідального бізнесу, художні майстерні й низка шкіл. Загалом кількість тих, хто підтримав виставку, показала, що вишгородцям небайдужа ця справа.  

Також під час відкриття заходу відбулася низка майстер-класів.

«Дякуємо Наталі Анохіній за переданий досвід у малюванні пастеллю, а Світлані Клименко за новинку для усіх - кавовий розпис на акварельному папері", зауважує Family Space Vyshgorod», і повідомляє, що всі представлені роботи можна придбати, а вилучені кошти підуть на закупку обладнання до пологового відділення районної лікарні. Після відкриття виставки вже було  продано 5 картин і зібрано 2000 грн.

ВАРТІСТЬ:

- дитячі картини - рекомендований благодійний внесок від 300 грн. (на Ваш власний розсуд);

- картини професійних художників - ціни вказані на роботах, діє знижка -40%.

Лілія Крук пояснила журналісту «Погляду» механізм продажу картин. Кому сподобалась робота – може її забронювати, зателефонувавши за номером 097 468 3973. А забрати вподобану картину можна після завершення виставки, яка триватиме по 27 грудня. Ознайомитися з роботами можна з 8:00 до 17:00 за адресою: Вишгород, площа Шевченка, 1.

За виручені кошти придбають уже другий LED-апарата, необхідний для лікування жовтяниці у немовлят. Як уже повідомляв «Погляд», нещодавно було передано один апарат, придбаний на благодійні кошти.  

Фото Family Space Vyshgorod