Новини
Київщина
Київщина-суспільство

Хто очолить райдержадміністрації Київщини: Михайло Бно-Айріян оприлюднив перелік можливих кандидатів у крісла голів РДА

29.10.2019 Кочкина Марина 0

Михайло Бно-Айріян опісля неодноразових звернень активістів, опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці перелік кандидатур, які були подані на кадрову комісію в Офіс Президента в якості кандидатів на посади голів районних державних адміністрацій.

"Всі вони до єдиного пройшли відбір через LIFT та було подані мені на фінальну співбесіду. Всі вони отримали позитивні висновки в тому числі по лінії безпеки. На жаль, встиг подати лише 16 кандидатур, хоча подивився понад 40 людей. Там були різні люди. Але в більшості своїй це були ті, хто хоче змінити країну на краще", - йдеться у дописі очільника Київщини.

1. Ігор Феник - Згурівський район. Пам’ятаєте, я збирав молодих голів сіл? І давав їм домашнє завдання? Так от, двох з них я переконав податися в LIFT і обидва його успішно пройшли. Ігор один з них. Він голова села Мала Супоївка.

2. Вадим Пасичнюк - Таращанський район. Ще один молодий голова села (с.Кислівка), 27 років.

3. Дмитро Загурський - Баришевський район. 28 років. Працює завідувачем сектору корупції в Яготинській РДА. Морський піхотинець. Три роки відслужив в лавах Збройних сил України. В очах побачив мужність та готовність давити корупцію.

4. Юрій Гібалюк - Кагарлицький район. 47 років. Людина з активною позицією. Був на Майдані. Був добровольцем в АТО. Сам зараз працює в Держспоживслужбі. В принципі йому було все рівно, в якому районі працювати. Хоче просто змінити країну.

5. Олександр Кудрявський - Яготинський район. Головний юрист Яготинської міської ради. 34 роки.

6. Вячеслав Лінивий - Обухівський район. Керівник Обухівського міського комунального підприємства «Міське госодарство». 45 років. Я в принципі відношуся до усіх комунальних підприємств з великими скепсисом після роботи в КОДА, але В’ячеслав мене запалив бажанням міняти країну. Я вирішив дати йому такий шанс.

7. Олександр Іллєнко - Богуславський район. 33 роки. Працює в Богуславській РДА та відповідає за фінанси. Молодий хлопець, який хоче змінити країну. Як альтернативу, LIFT мені запропонував колишнього керівника РДА Ірину Абрамівну, але я вважаю, що потрібно давати дорогу тим, хто ще не був у владі

8. Валентина Сергєєва - Рокитнянській район. 38 років. 14 років вона попрацювала помічницею судді і не витримала, пішла, тому що не хотіла працювати в цій системі. Взагалі не могла довго повірити, що LIFT працює і що я з нею зустрівся як голова КОДА.

9. Евгений Дедов - Васильківський район. 31 рік. Самодостатній адвокат, власник юридичної фірми. На питання, які мотиви подачі на LIFT, відповів, що прагне змінювати країну та нарешті зупинити те, що тут відбувалося роками. Я йому повірив. Взагалі навіть подумував запропонувати бути своїм заступником. Але не склалося ?

10. Сергій Радько - Білоцерківський район. Топ-менеджер. 48 років. Теж хоче змінити країну. Спочатку він хотів іти на Києво-Святошинський район, але я запропонував Білоцерківський, оскільки він може на рівних говорити з великим бізнесом, який впливає на розвиток району. Він погодився

11. Олег Кушнір - Макарівський район. 49 років. Ще одна людина з гарним управлінським досвідом в бізнесі. Мотивація аналогічна - діти дорослі, не вистачає драйву, хочеться змінити країну.

12. Володимир Строкань - Бориспільский район. Топ-менеджер високого рівня. Останні п’ять років працював директором з розвитку Auchan. Реально має великий потенціал. Я навіть розглядав його в якості свого заступника.

13. Віталій Мінченко - Миронівський район. 36 років. Архітектор. Альтернативи у LIFT на цей район не було. Рівноважний фахівець. Вирішив подати його.

14. Еміль Мікаїлов - Києво-Святошинський район. 39 років. Підприємець. Сам з Луганську. Мав декілька з ним зустрічей перед тим, як подати його кандидатуру. Багато говорили. Еміль реально хоче змін і готовий був дати бій в цьому районі.

15. Віталій Проскурко - Сквирський район. Працював на посаді першого заступника Попаснянськоі РДА на Луганщині. Переїхав до Києва. Окрім позитивного відгуку від LIFT, отримав позитивні відгуки від вже колишнього голови Луганської РДА та заступника Міністра фінансів, які його знали.

16. Іван Доленко - Переяслав-Хмельницький район. 33 роки. Активний хлопець, який працював в різних громадських організаціях.