Новини
Світ-суспільство
За кордоном

Хрюша і Стєпаша проти України: пропагандистка Ангеліна Вовк молиться на окупантів (ВІДЕО)

21.11.2022
Манучарову розповіла, що хотіла навіть поїхати на фронт з героями своєї програми Хрюшею і Степашкою.

Пропагандистка і шанувальниця путіна Ангеліна Вовк молиться на окупантів та поширює путінські наративи. Вона відома старшому поколінню українців радянською телепередачею “Спокойной ночи, малыши”.

Зокрема, в інтерв’ю пропагандистському телеведучому Манучарову, вона зазначає, що хотіла навіть поїхати на фронт з героями своєї програми Хрюшею і Степашкою, щоб поспілкуватись з українськими військовими. Вовк також перекручує факти та називає українських воїнів тими, хто прийшов на чужу землю, щоб вбивати та тероризувати ракетами цивільне населення, що якраз таки робить російська армія. Все інтерв’ю російська ведуча супроводжує подібними пропагандистськими наративами.

Нагадаємо, з початку війни загинуло 437 дітей та постраждало – 839. Проте ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.