#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Світ-суспільство

ГУР: кремль планує відбудувати Маріуполь за 42 роки (ВІДЕО)

04.08.2022
росія сформувала "концепцію відновлення" зруйнованого окупантами Маріуполя. Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

росія сформувала "концепцію відновлення" зруйнованого окупантами Маріуполя.

Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

У дописі йдеться, що "Міністерство будівництва і житлово-комунального господарства рф" розробило план під назвою "концепція майстер-плану розвитку міста Маріуполь".

В ньому окупанти виклали власне бачення майбутнього українського міста. Її суть - повна інтеграція Маріуполя з так званою "ДНР", з перспективою приєднання до росії.

На реалізацію проєкту кремль відводить від 8 до 42 років та понад 60 мільярдів російських рублів.

Також окупанти присвятили окремий розділ металургійному комбінату "Азовсталь": облаштувати на його території парк і створити сільгоспугіддя, або ж відвести на розвиток туристично-рекреаційних зон.
Провайдер Інтернет послуг Best - це Швидкісний інтернет у Чабанах та якісне Телебачення в Україні.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.