Новини
Російсько-Українська війна

Громов: у випадку наступу на Київ, ЗСУ намагатимуться випередити противника (ВІДЕО)

Оборонні рубежі будуються не лише в межах Києва, а й у всіх напрямках, де загроза залишається реальною.

Наразі українські військові роблять все можливе, щоб протистояти можливому наступу на Київ знову.

Про це повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ Олексій Громов.

За його словами, оборонні рубежі будуються не лише в межах Києва, а й у всіх напрямках, де загроза залишається реальною, зокрема в тих містах, де ворог намагається дещо погіршити ситуацію.

Висловлюючись стосовно оповіщення населення про наступ противника, Громов констатував, що, звичайно, це не буде ні для кого таємниця.

Як раніше повідомляв "Погляд", на Київщині триває посилення системи оборонних рубежів. Зокрема, продовжується вдосконалення системи інженерного обладнання та зведення фортифікаційних споруд навколо столиці. Також творюється система багатоешелонованої оборони шляхом нарощування районів рубежів та позицій. Крім того не припиняється робота над їх покращенням разом з підлеглими.

Нагадаємо, в жовтні на білоруському кордоні також помітили велике скупчення російської техніки. А до цього повідомлялося, що в білорусь доставили іранські дрони-камікадзе.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.