Новини
Буча
Кримінальні новини
Київщина-суспільство

Громадський діяч Зіневич скандальному власнику «Кампи»: «Якщо вам немає чого приховувати, варто просто відповісти на запитання»

24.09.2020 Погляд

Буремні події зі знищенням вікових дерев, що відбулися у Бучі поблизу комплексу «Кампа», й досі відгукуються. Тим, хто вирубував їх, щоб продовжити забудову, й досі не до вподоби, що ЗМІ та громадські активісти ставлять їм незручні запитання.

С. Ареф’єв на відпочинку

Вчора, наприклад, громадський діяч та засновник телеканалу «Погляд» Олексій Зіневич поділився перепискою зі скандально відомим Сергієм Ареф’євим, якого вважають фактичним власником «Кампи» і який був помічником нардепа-регіонала Ярослава Москаленка.

Ареф’єв, незадоволений тим, що до нього приїхали журналісти, аби взяти коментар, накинувся на власника «Погляду» з нецензурною лайкою.

Проблеми на «Кампі» вже давно в центрі уваги засобів масової інформації. Не так давно там точилося активне протистояння між бучанською громадою та забудовником Антоном Мирончуком (ТОВ «Орлан інвест груп»), який хотів забудувати ці земельні ділянки.

Деякі джерела пов’язували цю забудову із тодішнім народним депутатом України Ярославом Москаленком. Тітушки, які захищали будівельний майданчик, базувалися у згаданому комплексі.

Бучанській громаді вдалося зберегти згаданий куточок природи, де забудовник вдався до вирізання унікального дубово-грабового лісу, де вік окремих дерев сягав 300 і більше років.