#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Економіка

Громади Київщини минулого року отримали понад 15 мільйонів гривень туристичних зборів

21.01.2022
Надходження до місцевих бюджетів Київської області у порівнянні з 2020 роком зросли більш ніж вдвічі.

Громади Київщини минулого року отримали понад 15 мільйонів гривень туристичних зборів - зображення
Фото: pixabay

Про це повідомили на офіційній фейсбук-сторінці Державної прикордонної служби Київщини.

Очільниця  ГУ ДПС у Київській області Олена Виноградова зазначила, що за минулий рік до територіальних громад надійшло 15,3 мільйона гривень, що на 5,5 мільйона, або на 56% більше, аніж у 2020 році.

Рекордсменами стали Бучанський, Бориспільський та Вишгородський райони – сума туристичного збору за рік склала 9,3 мільйона, 2,5 мільйони та 1,4 мільйона гривень відповідно.

В ДПС нагадали, що податкові агенти сплачують збір за своїм місцеперебуванням щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк та відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал.

Між тим, у Чорнобильській зоні спіймали чергового туриста-порушника. 28-річний житель Харківської області проник на територію зони Чорнобильської АЕС з метою екстремального туризму минаючи контрольно-пропускні пункти.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.