Громада Київщини проти звільнення голови КОДА
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/Golova-Koda-1.jpg)
Жителі Вишневого та околиць активно збирають підписи на підтримку очільника Київської області Михайла Бно-Айріяна, який після 100 днів роботи на посаді написав заяву про відставку.
Як повідомила місцева активіста, Олена Лелека тисячі підписів будь передані до Офіса Президента.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/Snymok-ekrana-2019-10-25-v-00.55.09.png)
Також нещодавно була створена петиція "Повернути Бно-Айріян Михайла Кареновича на посаду голови Київської ОДА", в якій зазначається, за його 100 днів на посаді було зроблено для Київської області більше, ніж за роки бездіяльності його попередників.
Ілюстративний матеріал із відкритих джерел