Новини
Вишгород
Екологія

Greening of the Planet: на Вишгородщині посадили ліс


На лівобережжі Вишгородського району у ці вихідні до озеленення свого краю підключились і дорослі, й діти.

Фото з Фейсбук-сторінки ДП "Вищедубечанский лісгосп"

Поліський край – лісовий край. Так було ще з давніх часів, коли цей куточок України самою природою був щедро нагороджений лісами. Нині ж людині доводиться перейматися поповненням лісових насаджень. От і цими вихідними у межах акції Greening of the Planet на лівобережжі Вишгородщині відбулася активна висадка дерев.

Зокрема,  10 квітня 2021 учні Жукинського шкільного лісництва висадили сіянці  сосни та  каштану на подвір'ї школи села Воропаїв.

Фото з Фейсбук-сторінки ДП "Вищедубечанский лісгосп"

Окрім цього, у Вищедубечанському лісгоспі відбулася висадка нових насаджень, у якій взяв участь і міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський.

 «Не існує чарівної пігулки для подолання кліматичної кризи, але висадка дерев є частиною рішення. Вміння лісів поглинати СО2 допомагає запобігати кліматичним змінам на планеті. Звісно, щороку працівники Держлісагентства щороку висаджують чимало сіянців. Лише торік висадили близько 180 мільйонів. Внесок кожної людини є безцінним, адже тут йдеться про ставлення до природи і до викликів, які перед нами стоять. Тому сьогодні  тисячі свідомих громадян від України до Сполучених Штатів, об’єдналися заради спільної мети – зробити планету зеленішою та стійкішою до кліматичних змін»,

- цитує міністра пресслужба відомства.
Фото з сайту Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів

А вчора, 11 квітня, як повідомило ДП «Вищедубечанський лісгосп», відбулась висадка дерев, у якій брали участь і юні лісники, і представники Пірнівської ОТГ разом з керівництвом громади. Загалом провели лісовідновлювальну посадку на ділянці площею 1,2 га. Висаджували сіянці сосни звичайної та жолуді дуба червоного.

«На сьогоднішній день Вищедубечанський лісгосп завершив роботу з лісовідновлення!» - рапортують лісники.

Фото з Фейсбук-сторінки ДП "Вищедубечанский лісгосп"
Фото з Фейсбук-сторінки ДП "Вищедубечанский лісгосп"

Озеленення дуже важливе для столиці і пристоличного регіону. Адже Київ – у топ–3 міст із найбруднішим повітрям у світі.

 Як повідомляв «Погляд», за три роки в Україні планують висадити 1 млрд дерев.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.