Вишгород
Пригоди
Кримінальні новини

Гострий конфлікт: на Вишгородщині подружня сварка закінчилася поножовщиною

За словами жінки, вона не витримала і вдарила ножем чоловіка.

Гострий конфлікт: на Вишгородщині подружня сварка закінчилася поножовщиною - зображення

На Вишгородщині подружня сварка закінчилася поножовщиною. Про трагедію повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов.

У селі Димер між подружньою парою стався конфлікт, під час якого, за словами 49-річної жінки, вона "не витримала, схопила ніж і вдарила" чоловіка.

Гострий конфлікт: на Вишгородщині подружня сварка закінчилася поножовщиною - зображення

"Трагічний фінал подружньої сварки і гострих образ. Одна фатальна мить і 54-річний чоловік загинув. Збіг, чи фатум, але жіноча лють інколи настільки руйнівна, що наслідки її, без перебільшення, – смертоносні", –

начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов

До слова, спочатку жінка намагалась приховати свій злочин, вдавала, що знайшла коханого з різаною раною в грудях. Тим самим вона намагалася ввести слідство в оману, проте не змогла.

Нагадаємо, нещодавно для жительки Ірпеня романтичне побачення закінчилося пограбуванням. А в Борисполі жінка "опоїла", а потім обікрала літнього чоловіка. А в Тетієві літній чоловік пограбував дитину.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.