Ірпінь
Надзвичайні новини
Кримінальні новини

Для жительки Ірпеня романтичне побачення закінчилося пограбуванням

На щастя, правоохоронці зуміли оперативно розшукати горе-кавалера.

Для жительки Ірпеня романтичне побачення закінчилося пограбуванням - зображення

В Ірпені побачення місцевої жительки з іноземцем закінчилося пограбуванням. Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов.

"Ввечері шампанське і квіти, зранку розпач, зниклі речі, золото і коштовності. Саме так закінчилось романтичне побачення для однієї пані з Ірпеня", –

начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов

Відомо, що зі своїм кавалером жінка познайомилась на вулиці та запросила додому. Скориставшись моментом, 51-річний Алі підсипав у спиртне сильнодіючі медпрепарати, а коли жінка втратила свідомість, обчистив квартиру.

Оперативно розшукати горе-кавалера вдалося завдяки камерам спостереження.

"Приємно бачити відповідальне ставлення мешканців цього будинку до заходів безпеки. Завдяки камерам відеонагляду на під’їзді оперативники отримали цінну інформацію та викрили зловмисника. Втім, легковажність деяких потерпілих до власної безпеки відверто дивує", –

начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов

Нещодавно поліцейські Київщини затримали клофелінника і знайшли викрадені прикраси.

Нагадаємо, нещодавно в Борисполі жінка "опоїла", а потім обікрала літнього чоловіка. А в Тетієві літній чоловік пограбував дитину.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.